Něco málo o H3 Restarant.

Jsme rádi, že Vás můžeme přivítat na internetových stránkách H3 restaurant.

Naše restaurace je situovaná v blízkosti centru Brna.

Hledáte-li vhodné místo s výbornou, převážně českou kuchyní a kvalitní vstřícnou obsluhou, jste na správné adrese. Restaurace H3 nabízí příležitost k odpočinku, rodinným oslavám, svatbám, ale i rautům, podnikovým večírkům a mnoha jiným událostem. To vše s možností výběru kuřácké a nekuřácké části restaurace.

Naše suroviny na přípravu pokrmů jsou vždy čerstvé, nikoli mražené, pečlivě si vybíráme dodavatele a dbáme na kvalitu všech výrobků. Proto jsou naše pokrmy velmi chutné a žádané. Naší specialitou jsou svíčková na smetaně s domácím karlovarským knedlíkem, černohorský guláš s domácím chlebovým knedlíkem a samozřejmě spousta dalších pokrmů, které najdete v sekci Jídelní lístek nebo Denní menu.

Pokud preferujete pivo, tak právě pro Vás jsme připravili rozmanitý výběr kvalitních točených piv společnosti K Brewery Trade. Jejich nabídku najdete v sekci Nápojový lístek. Bohatý je i výběr alko a nealko nápojů včetně výborného moravského a českého vína.

Jestliže dáváte přednost kávě i v tomto ohledu jsme napřed, náš vyškolený personál Vám připravý výbornou kávu Covim, a samozřejmostí je i latte art na capucino.

Každý den pro vás připravujeme rozsáhlou nabídku denního menu, včetně vychlazené vody s citronem zdarma. Podrobnější informace najdete v sekci Denní menu.

V letních měsících můžete využít příjemné zahrádky ve dvoře naší restaurace.

H3 Restaurant © 2011

Husitská 3
Brno, Královo pole
612 00

E -mail: h3restaurant@email.cz
Telefon: +420 608 870 785